טיפול רגשי בקליניקה

של הרבנית אסתר טולידאנו

לא תאמיני כמה מהר ובקלות יכולים חייך להשתנות!

בקליניקה פרטית ומטופחת, מקבלת הרבנית אסתר טולידאנו נשים המבקשות לעבור טיפול רגשי מחולל שינוי אמיתי.

הטיפול עושה שימוש בשיטת ה-NLP, שיטה טיפולית שמטרתה יצירת השפעה ושינוי במחשבות, רגשות והרגלים, תוך רתימתם להשגת תוצאות ולהתקדמות בחיים. השיטה מאפשרת לחדור מיידית אל התת מודע, שם נמצאות כל האמונות המשפיעות ב-97% על חיי האדם, שנוצרו על ידי חוויות שחווינו ויצרו מציאות לא קלה של אמונות, מחשבות, התנהגויות ורגשות מעוותים שמקשים על חיינו ותוקעים את האדם.

צרי קשר לפרטים ולתיאום

דרך הטיפול בשיטת NLP אנו מסירים את ה'מכסה', ה'מודע' שלנו, שהוא כעין שומר ביקורתי המפריע לנו לחדור ל'סיר' של התת המודע, וכך מגיעים ישירות לתת המודע ומשפיעים עליו במהרה – מוציאים את כל מה שמפריע לחיינו, את השורש של הבעיות והחסימות.

במקום האמונות המעכבות – מחדירים אמונות מעצימות וחיוביות שיביאו לחיים טובים משוחררים ומאושרים. הטיפול בשיטת NLP הוא ממוקד ויעיל, ולא בכדי עובדות קופות חולים עם מטפלים בשיטה זו. הטיפול יכול להיות קצר יחסית, יסודי, מטפל מהשורש ומחולל שינוי של ממש, וזאת לפי רמת הקושי וכמות השנים שהטראומה חדורה בנפש האדם ולפי הרצון של המטופל לצאת מקשייו. זו הדרך ליצירת השינוי המיוחל דרך תכנות המוח מחדש, כדי להביא לפתיחת דף חדש בחיים.

נשים ונערות שמצוקותיהן לא נפתרו בשנים של טיפולים שונים אצל עשרות מטפלות, או שינוי של ממש תוך מספר פגישות ספורות, כולל השתחררות מקשיים, חרדות ופחדים, הורדת קושי בהבעת רגשות, יציאה מכפייתיות, חיזוק הביטחון העצמי ועוד.

חרדות קשות הפוגעות ביכולות התפקוד, טראומות המשבשות את מהלך חיינו, קשיים ומניעות העוצרים אותנו מלהתקדם ולהצליח – את כל אלו מצליחה הרבנית להכניע, ומטופליה זוכים ב"חיים חדשים" ובישועה אמיתית, תוך פרק זמן קצר לעומת השינוי הגדול.

הרבנית מטפלת גם בשיטות CBT, הילינג ועוד, בהתאמת השיטה המתאימה לכל אחת לפי הנתונים שלה, ובשילוב של כל השיטות להצלחת הטיפול.

בטיפוליה נעזרת הרבנית גם בהכשרתה כרוקחת פרחי באך, ומטופליה מעידים על האפקט משנה החיים שלהם. התמציות מסייעות במקרים של דכאון, פחדים, לחץ, ייאוש, חוסר בטחון עצמי, ריצוי יתר, בעיות קשב וריכוז, בדידות, עייפות נפשית ועוד… לכל אחת מתאימה הרבנית עד 7 תמציות בהתאמה אישית לצרכיה, וכל זאת בעלות נמוכה וביעילות גבוהה.

הרבנית מקבלת גם נשים הזקוקות לעזרה בחיי הנישואין, ולאחר פגישת אבחון מעניקה להן הכוונה, טיפים, פתרונות, או טיפול, בהתאם למקרה ובמטרה להביא את השמחה לחיי הנישואין. רווקות מגיעות לרבנית לייעוץ בשלב השידוכים. הן באות לקליניקה כדי לקבל עצות זהב מהרבנית שחיברה ספר בנושא שידוכים ומציאת זיווג. היא מעבירה להם סגולות למציאת זיווג הגון, עצות על מה לשים דגש, כיצד להפגש, כיצד לזהות דברים שיכולים להפריע לנו, וכן עוזרת להן להבין מתוך עצמן מה טוב ונכון להן, כולל בקבוק פרחי באך למניעת התלבטויות מיותרות בתקופות הללו.

"

בזכות הרבנית היקרה זכיתי להשתחרר מכבלי הבדידות וחרדות הנטישה

"אמי נטשה אותי בבית החולים מיד לאחר שנולדתי, דבר שהעיב והשפיע על כל מהלך חיי לרעה. בזכות הרבנית היקרה זכיתי להשתחרר מכבלי הבדידות וחרדות הנטישה, לחוש ריפוי עמוק ואמיתי ו"ללדת" את עצמי מחדש כאדם אהוב, מצליח ושמח. אי אפשר להשוות את חיי למה שהיו לפני "המפגש"

ד. צ. | מטופלת
"

תוך זמן קצר של טיפול כל הפחד והחסימה עברו

"במשך שנים לא הייתי מסוגלת לנסוע באוטובוס, הלכתי לאין סוף טיפולים ושום דבר לא עזר לי באמת, באתי אלייך כמוצא אחרון לפני ייאוש, ותוך זמן קצר של טיפול כל הפחד והחסימה עברו, לא התקשרתי אלייך עד שבועיים מהטיפול מרוב שלא האמנתי שזאת המציאות ושזה לא יחזור… היית שליחה מאלוקים לתת לי את החיים במתנה!"

ג.ש. | מטופלת
לא תאמיני כמה מהר ובקלות
חייך יכולים להשתנות

מלאי פרטייך ונחזור אלייך לפרטים ולתיאום