זוגיות ופרטיות

קלפי הזוגיות של הרבנית טולידאנו

גם לכם חשוב להשקיע בזוגיות ולשדרג את הקשר והתקשורת ביניכם? לתחזק את הזוגיות בריאה וכנה בשיח פתוח, בונה ומכיל של בני הזוג? גם אתם לא תמיד מוצאים את הכוח האנרגיה או הנושא הנכון לשיחה מקרבת ומשעשעת ביניכם ומעוניינים להעמיק הכרות ולהפך באמת לזוג ולא לפרד?

הכניסו את החוויה של משחק הקלפים הזוגי: 'זוגיות ופרטיות' של הרבנית לחייכם.

כולנו אוהבים להכיר את עצמנו ואת בני הזוג שלנו לעומק, להכיר את נבכי הנפש הרצונות המטרות והחלומות בחיים.. אבל החיים עצמם לא תמיד מאפשרים לנו, וסוגרים אותנו בתוך שגרה עמוסה ולוחצת.

עד שמחליטים שהגיע הזמן להשקיע בזוגיות, לא תמיד מוצאים את הכוח או הנושא הנכון לשיחה מקרבת.

הרבנית אסתר טולידאנו  פיתחה את סדרת הקלפים המהפכנית "זוגיות ופרטיות" מתוך ניסיון רב של למעלה מ-20 שנה בתחום הדרכת הכלות, הכשרת מדריכות וייעוץ נישואין. כל אלה העלו על פני השטח את הגורמים לריחוק ולקשיי זוגיות, ואת המחסור בתקשורת מקרבת בין בני הזוג.

בעזרת הקלפים  זוגיות ופרטיות תוכלו לטייל יד ביד בסמטאות הלב, להעמיק קצת אל תוך עצמכם, לפתוח את הלב אל ושל בני הזוג, ולזכות בשכינה שתשרה ביניכם ותוביל בעז"ה את הזוגיות הפרטית שלכם, לעתיד משותף טוב יותר ומאושר יותר .

המשחק מורכב מקלפי שאלה וקלפי משפט. בכל שבוע בני הזוג מתיישבים לשעת משחק קסומה שתחזק את התקשורת והקשר ביניהם: פותחים שאלה אחת ומשפט אחד ומניחים אותם על גבי השולחן כשהם הפוכים.

תחילה הופכים קלף אחד של שאלה וכל אחד עונה עליה בתורו ומנקודת מבטו. אפשר להוסיף שאלות לדיון או פשוט להקשיב ולהפנים.

לאחר מכן הופכים את קלף המשפט, ועל בני הזוג למצוא את הקשר והחיבור בינו ובין השאלה. שלב זה יכול להביא להיכרות עמוקה יותר, לתובנה משמעותית, ולעיתים גם לצחוק פשוט ומקרב. לא תמיד מוצאים מיד את הקשר הישיר בין המשפט והדיון, וזהו יתרונו של המשחק המקורי ואחד הגורמים המקשרים בין בני הזוג הן בפן ההיכרותי והן בפן התקשורתי.

המשחק מכיל 121 קלפים

מתוכם:

1  קלף הוראות

54  קלפי שאלה

 54 קלפי משפט

זוג קלפים לכל שבוע בשנה.

בונוס:

6  קלפי שאלה ו-6 קלפי משפט

לאירועים מיוחדים,

או סתם כך כשמתחשק לכם…

כל שבוע קלף חדש > נושא חדש > שיחה חדשה

כדי שהזוגיות הפרטית שלכם תעמיק את עצמה לקשר נצחי.

לתחזק זוגיות בריאה וכנה
בשיח פתוח בונה ומכיל