קורסים

הרבנית אסתר טולידאנו מעבירה מבחר קורסים מעשירים והרצאות פוקחות עיניים ונותנות כוחות ושמחה במגוון נושאים. 

מבין הקורסים:

1. הקורס המקיף והמקצועי להכשרת מדריכות כלות, זוגיות והבית היהודי 

קורס יחודי לנשים המעוניינות להדריך כלות, אך גם לנשים המעוניינות לשדרג את איכות החיים והזוגיות שלהן כקורס ריענון כדי לשמוח בחיי הנישואין וללמוד לחיות מתוך שלום ואחווה. הקורס מורכב מ28 שיעורים עמוסי תוכן , בהם ניתן מבט מעמיק עם הרבה שמחה על הזוגיות והטהרה. המסר של הרבנית הוא: אין סיבה "לשרוד" את חיי הנישואין, ביכולתך לחיות אותם מתוך תחושת זכות ושמחה!

הרבנית מלמדת כיצד לחיות ברמה גבוהה יותר, בוגרת ומאוזנת יותר. הקורס מועבר בצורה קולחת, עם הומור בריא ודוגמאות מחיי היום יום ומההדרכה, תוך מתן יחס אישי לכל תלמידה והרבה כלים מעשיים. בנוסף ישנה אפשרות לרכוש את ספרי הרבנית שהם כמערכים בנויים להדרכה.

בוגרות הקורס מוכנות לגמרי לצאת לשוק העבודה, והן מקבלות תעודת הסמכה וכן אפשרות להירשם לתוכנית קצרה של השתלמויות המשך – "מדברים בטוח", למדריכות בפועל בלבד.

במהלך הקורס מקבלת כל תלמידה הכוונה כיצד להשתלב בשטח, וכן ערכת לימוד מקצועית שתלווה אותה בהמשך דרכה. הערכה כוללת*: ספר הלכה, חוברת תקציר השיעורים, פולדר יוקרתי עם כלי כתיבה, דפים, לוח פרישה בשיטת הסרגל לתירגול, ודפי עזר רבים שיעזרו לכלה בהבנת החומר במשך ההדרכה.

ידחחם כותבות עם עט על נייר

 

2. קורס קירוב בנושא טהרה

קורס זה מיועד רק למי שעברה קורס הכשרת מדריכות כלות אצל הרבנית טולידאנו, שהוא הבסיס הדרוש להמשך ההתמחות לגישה מתאימה לציבור המתקרב!

קורס זה מיועד לנשים המעוניינות להתפתח ולעבוד בתחום קירוב למצות הטהרה. בימינו מצוות הטהרה הפכה למושג ידוע ולמשהו נחשק גם בציבור שרחוק מתורה ומצוות:
נשים חילוניות לגמרי שנחשפות ליופי שבמצות הטהרה ועד כמה היא תורמת להן בכל התחומים, שומרות על מצוה זו בהתלהבות.
 הקורס מעניק כלים מעשיים כיצד לחשוף את הציבור הכללי למצות הטהרה ולתת גם לנשותיו את הזכות לקיים מצווה זו שכל כך מיטיבה עימנו.

3. סדנת שידוכים אישית בקליניקה "בקרוב אצלך"

סדנה קצרה זו ומדויק לבחורות הנמצאות בשלב חיפוש הזיווג.

הקורס בנוי משלושה מפגשים עוצמתיים המעניקים ארגז כלים עם כל הידע וההכוונה הדרושה בדרך לתקופת השידוכים המאתגרת ולעיתים אף סוערת.

ניתן גם להגיע לפגישה חד פעמית שתעזור לעשות סדר בראש, ולקבל טיפים וכללים עיקריים לתקופה זו.

ישנה אפשרות לרכוש בקליניקה גם בקבוק פרחי באך עם תמציות העוזרות למניעת בלבול וחוסר החלטיות או הורדת חרדות המעכבות לפעמים בדרך לשידוך, או כל תמצית רלוונטית אחרת. כל בקבוק יוכן על ידי הרבנית בהתאמה אישית לכל בחורה.

עלות בקבוק אצל הרבנית הוא 70 ₪; תלמידות המגיעות לרבנית להדרכה ולייעוץ יזכו בהנחה ניכרת של 20 שקלים ומחירו עבורן יהיה 50 ש"ח בלבד.

הקורס אישי ומתנהל באווירה נינוחה, וכך מעניק לתלמידות כלים במציאת הזיווג, מיקוד החיפושים, יעילות הפגישות, חיזוק רוחני באמונה ובתפילה, וכן הלאה. קורס שהופך תקופה אינטנסיבית ומורכבת לחוויה שמחה, בונה ומלאת אמונה. אל תעברי את זה לבד!

שי מיוחד למשתתפת: ספר 'שבילי השידוך' במתנה + 150 ש"ח הנחה להדרכת כלות אצל הרבנית.

"התאהבתי בפשטות, בירידה אל העם בלי לדבר גבוהות. אני מתכוונת להגיע לכל קורס שתפתחי, ומצידי אפתח לך קורסים בעצמי כדי שכל העולם ישמע עלייך!" (מ.א. בוגרת קורס מדריכות כלה)

"מאור הפנים והשמחה של הרבנית מתלווים אליה באופן תמידי, ומעולם היא לא נתנה לי להרגיש גם לאחר ששאלתי לה המון שאלות שאני מבזבזת את זמנה או מטריחה אותה. (ר.ג. בוגרת קורס מדריכות כלה)

אני מדריכה כלות כבר 10 שנים. שמעתי הרבה, אבל לא שמעתי כאלה דברים מיוחדים ומעולם לא צאתה מוכנה לעבוד בתחום עם ארגז כלים מעשיים עשיר וידע רחב. הרבנית היא פשוט צינור החמצן שלי – חוץ מתוכן הקורס, זכיתי להחשף גם לאישיות שלה, ליחס האישי (ל.ש. בוגרת קורס מדריכות כלה)

"זה שינה לי את כל החיים. חשבתי עד היום שאני חיה טוב, לא חשבתי שיש יותר, אבל הרגשתי כאלה מהפיכות… כל הבית השתנה, השלום עלה בדרגות ועלה ברמות אמיתיות." (א. ג. בוגרת קורס מדריכות כלה)

"כבר חשבנו להתגרש אבל הקורס הזה פתח לי את העיניים. כשקיבלתי את המבט הנכון על חיי נישואין ואת הכלים המעשיים בקורס פתאום התמלאתי במוטיבציה להשקיע בדבר החשוב ביותר בחיים – חיי נישואין. כשהשקעתי נכון זכיתי ב"ה בתהליך שכולו חוויה לראות תוצאות נפלאות. סגרנו את תיק הגירושין וזכינו להשרות את השלום בביתנו ואף בהתנהגות של הילדים הכול השתנה לטובה" (ב. ש. בוגרת קורס מדריכות כלה)