הרבנית אסתר טולדנו

"את יודעת שאת שווה מליונים? חשבת על זה פעם? אם תאהבי את עצמך ותתמלאי – יהיה לך כוח להיות רעיה ואם ולתת את כל מה שאת יכולה ורוצה לתת להם!"
זו משנתה הסדורה של הרבנית טולידאנו, האישה שהתחילה את חייה אי שם בבלגיה, וצברה אינספור שנות ידע וניסיון בכל תחומי הנפש והתורה, עד להקמת מפעל חייה המרגש בארץ ישראל: המפגש.
האם היו אלו כישוריה שקנו את ליבה של כל מי שפגשה בה? או אולי אופייה החם עם ההומור הבריא? או שהיה זה היחס האישי והנשיאה בעול עם הזולת והאכפתיות הכנה? יש שיאמרו שדווקא עומק והיקף הידע הם סוד קסמה ויש שאמרו שהענווה והדיבור בגובה העינים. כך או אחרת, הרבנית מצליחה למצוא נתיב יחיד במינו לנפשה של כל אישה באשר היא.
ידיה של הרבנית תמיד מלאות: טיפולים ויעוצים, NLP ופרחי באך, רווקות, כלות ונשואות – לכל ימצאו הזמן והמקום בקליניקה החמימה והמזמינה. הרבנית תצא מגדרה בכדי להעניק לכל אישה בישראל את היחס האישי וההכוונה המדויקת לה.
אם תתפסו את הרבנית טולידאנו לשיחה באידיש עסיסית לא תאמינו שהיא לא שפת האם שלה, וכך גם יקרה אם תשוחחו איתה בפלמית, באנגלית, בעברית, ובצרפתית. וכמו בשפת השיחה, כך גם בשפת הנפש – הרבנית יודעת לדבר עם כל אחת באופן המיוחד לה.
כשרון ההצגה שלה וההומור הכובש, מוסיפים המון לקסם של האשה שמצליחה לעשות את הלא יאומן עם נשים וכלות שמגיעות אליה לייעוץ או להדרכה להכוונה או לעידוד. לעתים היא מרימה אותן ממצבים קשים של עצבות וחרדות, כי את מה שמקצועיות ואהבת ישראל יכולים לחולל… שום כלי אחר לא יכול" אומרת נועה, אחת מתלמידות הקורס שלה.

כוס קפה

אודות הרבנית

הרבנית אסתר טולידאנו, היא מורה בכירה ובעלת תואר ראשון ליהדות, ילידת בלגיה שהתמחתה במקומות שונים בארץ ובחו"ל בתחומי ידע רחבים ומגוונים. בין תחומי המומחיות של הרבנית: תורת הנפש ע"פ חז"ל, יעוץ נישואין, גישור, הדרכת כלות, הכשרת מדריכות כלות, טיפול רגשי בNLP, רקיחת פרחי באך, הוראה, חינוך מיוחד ופיזיותרפיה. כיום רוב עיסוקיה הוא בתחום ההדרכת כלות, הכוונה לשידוכים, ייעוץ נישואין, טיפול רגשי, הרצאות בנושא זוגיות ושלום בית, וכן הכשרת מדריכות כלות. לעתים מעבירה הרבנית גם ערבי הפרשת חלה לישועות.

את דרכה בהפצת הטהרה והיהדות החלה הרבנית כבר בצרפת, שם עמדה לימין בעלה בעת ששימש כרב קהילה. יחד הם הפיצו תורה וטהרה ובכך חיזקו את השלום ואת הנאמנות להלכה בבתי היהודים שיופי היהדות עוד לא היה ידוע להם.

לאחר עלייתם ארצה המשיכה הרבנית להיות פעילה בארגון ערכים, ובארגון הידברות שם הצליחה מאוד בסיעתא דישמיא, והיא אחראית לשינוי משמעותי בחייהן של רבות בכל רחבי הארץ. אופייה החם, ההומור, יחד עם האינטלגנציה והעומק השלובים עם הנימוסים האירופאים שלה הם רק חלק מהתכונות שכובשות את לב מאזיניה.

כיום הרבנית טולידאנו מתגוררת בירושלים ואת כל כוחותיה וניסיונה רותמת כדי להביא את השינוי והברכה לעוד ועוד בתים בישראל: היא עומדת בראש הארגון "המפגש" הנותן מענה לאלפי נשים ונערות מהארץ באמצעות הרצאות, הדרכות כלה, הכשרת מדריכות כלות, טיפולי NLP, ייעוץ לשידוכים, לזוגיות ובתחומים נוספים.

הרבנית טולידאנו מקיימת הרצאות משמעותיות מרתקות שמפגישות את האשה עם כוחותיה, וכמובן מדריכה כלות ומכשירה מדריכות נוספות שיפיצו יחד איתה את האור הגדול של הזוגיות היהודית – איך לשמוח בחיי הנישואים ולא רק לשרוד אותם…

את דרכה היחודית מביאה הרבנית גם למפגשים אישיים וטיפוליים שהיא מקיימת בקליניקה הנעימה והמזמינה שלה. הרבנית מציעה תהליכי אימון ממוקדים ויעילים בשיטת NLP לנשים ולנערות. האימונים משלבים אפשרות לקנות בקבוק של תמציות פרחי באך (לינק) שהרבנית רוקחת מתמציות צמחים בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוחה. התמציות ידועות בסגולותיהן הרבות והמיטיבות עם הגוף והנפש.

הדמיה של קופסת קלפים טיפוליים

גם נשים ונערות מהעולם המגיעות לארץ להזדמנויות שונות לא מוותרות עם פגישה עם הרבנית לייעוץ ולהדרכת כלות. רווקות מגיעות לקליניקה של הרבנית ומקבלות ארגז כלים עם כל הידע וההכוונה לתקופת השידוכים הסוערת כדי לעבור אותה יד ביד עד למיועד.

כל מי שזקוקה להנעה שתסייע לה להתקדם ולצעוד בחייה מתוך הבנת שליחותה ובטחון עצמי, עם שמחה גדולה והתבוננות חיובית על המציאות – תמצא את עצמה בהרצאה של הרבנית, באחד הקורסים שהיא מעבירה ברחבי הארץ, או אצלה בקליניקה.

הרבנית מחברת ספרים מרתקים על שלום בית וטהרת המשפחה. עד כה פורסמו 10 ספרים שנמכרו באלפי עותקים בארץ ובעולם, וישנם עוד כמה ספרים בדרך. חלק מספריה תורגמו לאנגלית דרך הוצאת 'ארטסקול' ולצרפתית דרך הוצאת 'תורה בוקס' והוצאת 'והערב'. וכן הוצאו לאור בכתב ברייל לעוורים בהוצאת 'מסילה'.

לחצו כאן לעמוד הספרים

הרבנית דוברת חמש שפות: אנגלית, פלמית, צרפתית, עברית ואידיש. קבעי כבר עכשיו פגישה, וגלי כיצד גם את מוצאת במפגש  איתה "שפה משותפת".

"האמיני בכוחותיך! את מסוגלת! את גדולה ואת טובה, את שווה מיליונים! יש בך טוב, יש בך כוח, אם תתחברי אליו תחושי בו. אהבי את עצמך ומן המקום המלא הזה תצליחי לשמוח את בעצמיך ולהיות מהמקום הטוב הזה  רעיה ואם מעניקה ולשמות בחיי הנישואין שלך ובחייך בכלל. רק כך תהפכי למגנט." (מדברי הרבנית אסתר)